Skip to main content

Siekdami užtikrinti greitą paslaugų teikimą ir kokybišką klientų aptarnavimą, informuojame, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi tam tikrų Nordic Metrology Science procesų eiga. Toliau dalinamės svarbiausiais ir Jums aktualiais procesų pokyčiais:

Užsakymo procesas

Užsakymo procesas nekinta, tačiau laikinai nebelieka galimybės užsakymą pateikti Klientų savitarnos svetainėje. Užsakymas gali būti pateikiamas pristatant prietaisus į bet kurią regioninę laboratoriją, klientų aptarnavimo skyrių, kreipiantis telefonu, el. paštu arba pristatant matavimo prietaisus su užsakymo forma per kurjerių tarnybą.

Kontaktai, kuriais galite kreiptis dėl užsakymų:

Tel. Nr. 8 5 233 3393

El. paštas info@nordicmetrology.com

Vilniaus regiono laboratorija:

Dariaus ir Girėno g. 23, Vilnius

Kauno regiono laboratorija:

E. Ožeskienės g. 25, Kaunas

Klaipėdos regiono laboratorija:

Liepų g. 54 K4, Klaipėda

Panevėžio regiono laboratorija:

J. Janonio g. 3b, Panevėžys

Šiaulių regiono laboratorija:

Baltupėnų g. 1, Šiauliai

Dokumentų išdavimas

Nuo sausio 3 d. klientas, po paslaugos suteikimo, gaus tik popierinius dokumentus, jei prietaisams dokumentas yra privalomas, arba, už papildomą mokestį, jei dokumentas neprivalomas. Skaitmeniniai dokumentai laikinai nebebus išduodami. Popierinių dokumentų išdavimas vyks atsiimant prietaisus.

Klientų savitarna

Klientai, kurie buvo užsiregistravę manovmc.lt ir toliau galės jungtis prie savitarnos sistemos ir matyti iki sausio 3 d. išduotus dokumentus ir išrašytas sąskaitas faktūras. Naujų registracijų sistema kol kas nebepriims, o nuo 2022 sausio 1 d. išduotų popierinių sertifikatų kopijos į savitarnos svetainę talpinamos nebus.

Iš anksto atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Siųsti užklausą