Gegužės 20 d. Metrologijos diena

2020-05-20

Gegužės 20 d. yra Pasaulinė Metrologijos diena, kuri minima nuo pat 1875 m., kai buvo pasirašyta Metro Konvencija. Ši diena yra minima visame pasaulyje, kiekvienais metais šiai dienai yra paskelbiama tema pasaulinės metrologijos dienos puslapyje. 2020 metų tema yra skirta pasaulinės prekybos matavimams. Ši tema buvo pasirinkta tam, kad parodyti, kokį svarbų vaidmenį metrologija atlieka pasaulio prekybos skaidrume. Nes metrologija padeda užtikrinti, kad prekės atitiktų visus standartus ir reglamentavimus ir patenkinti klientų keliamus kokybinius lūkesčius.

Labai džiaugiamės, kad esame to dalis ir kiekvienais metais metrologijos dieną minime savo įmonėje, ją skiriame metrologams, žmonėms, kurie kiekvieną dieną atlieka metrologinius patikrinimus, kad užtikrintų prietaisų tikslumą, kokybę, bei atitiktų visus valstybės keliamus reikalavimus, todėl šią dieną mes įvardijame kaip metrologų dieną. Labai džiaugiamės, kad didelę mūsų darbuotųjų dalį ir sudaro metrologai, kurie dirba net 5 Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

Su šia diena norime pasveikinti ir savo klientus, kurie savo įmonės viduje turi žmones, metrologus, kurie atsako ir prižiūri įmonėje naudojamus prietaisus. Taip pat jiems norime tarti didelį ačiū už pasitikėjimą, nes tik kartu galime eiti tikslumo keliu.