Skaidrumas

Nordic Metrology Science, siekdama savo veikloje užtikrinti skaidrumą ir korupcijos prevenciją, vadovaujasi 2019 m. vasario mėn. Bendrovės valdybos sprendimu patvirtintomis Korupcijos prevencijos politikos gairėmis bei visais vėlesniais jų pakeitimais ir papildymais.
Šioje skiltyje Bendrovės darbuotojai, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys, su kuriais Bendrovę sieja sutartiniai, bendradarbiavimo ar kitokio pobūdžio santykiai, taip pat visuomenės nariai kviečiami anonimiškai pranešti apie galimus pažeidimus arba galimai neteisėtus Bendrovės darbuotojų veiksmus. Bendrovė garantuoja visišką konfidencialumą ir užtikrina bet kokių pranešančių asmenų duomenų anonimiškumą.

Pranešti apie neskaidrią veiklą galite el. paštu: info@nordicmetrology.com, telefonu +370 650 63 497 arba užpildę žemiau esančią formą.

Nepamirškite, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą LR įstatymai numato baudžiamąją atsakomybę, todėl nepagrįsti kaltinimai netoleruojami.

Įmonėje visus pranešimus gauna ir tiria Bendrovės teisininkas. Visi Jūsų pranešimai bus ištirti per 15 kalendorinių dienų, jei pranešimo metu nurodysite savo kontaktus, skundo išvados bus pateiktos Jums el. paštu.
Būkime pilietiški ir padėkime užtikrinti skaidrumą visose veiklose.


    Pridėti failą