Atsiliepimai

Daugelį metų bendraujame su Nordic Metrology Science ir esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe, atlikimo terminais. Kadangi įmonė akredituota plačiam metrologinių paslaugų spektrui, mums patogu atlikti matavimo prietaisų patikrą, kalibravimą ar bandymus vienoje įmonėje.
VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė
Jau seniai bendradarbiaujame su Nordic Metrology Science ir esame labai patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, kurios atliekamos greitai ir kokybiškai. Iškilusiems klausimams spręsti, visada galima susisiekti su kvalifikuotais darbuotojais, kurie patars ir suteiks reikiamą informaciją. Ačiū Jums.
UAB „MANTINGA"
Jau daug metų UAB „Šiaulių vandenys“ naudojasi Nordic Metrology Science teikiamomis paslaugomis. Esame patenkinti bendradarbiaudami su profesionaliais metrologais ir priėmimo centro darbuotojais, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir nuoširdžiai bendrauja bei pataria įvairiais klausimais. Džiaugiamės kokybiškai atliekamomis paslaugomis ir vertiname Jūsų tikslą siekti kuo geresnės kokybės. Suprasdami, koks svarbus tame procese yra klientų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis matavimo rodiklis, norėtume, kad atsižvelgtumėte į tai, jog iš Jūsų gaunamų įvairių klausimynų bei anketų apie prietaisų patikras pildymas užima sąlygiškai daug mūsų laiko bei atitraukia nuo tiesioginės veiklos. Linkėdami Jums sėkmės prašome apsvarstyti, ar klientams pateikiami klausimynai nėra perteklinė informacija vertinant tai iš kliento pozicijos.
AB „Šiaulių vandenys”
UAB “Klaipėdos duona”su Nordic Metrology Science sieja glaudūs dalykiniai bendradarbiavimo ryšiai. Centras mūsų bendrovės prietaisų patikras atlieka laiku,esant būtinumui gauname išsamią informaciją apie pokyčius metrologijos srityje Esant poreikiui, metrologai atvyksta patikras atlikti į vietą. Dalį prietaisų pristatome ir į Klaipėdos laboratoriją.

Galime šią įmonę rekomenduoti ir kitiems klientams. Prieš keletą mėnesių sudaryta paslaugų teikimo sutartis, sutvirtino mūsų bendradarbiavimą, kurį ir toliau plėtosime. Tikimės , kad teikiamų paslaugų kokybė toliau augs, išpildymo terminai trumpės, o įmonė tobulės bei pritrauks naujų specialistų.

Sėkmės Jums veikloje !!!
UAB „Klaipėdos duona”
Nordic Metrology Science galime rekomenduoti, kaip patikimą ir profesionalią, laiku ir kokybiškai atliekančią paslaugas, turinčią kvalifikuotis specialistus.
UAB "Kauno vandenys"
Bendraujant su Nordic Metrology Science Šiaulių regionu, noriu padėkoti už gerą ir profesionalų aptarnavimą, už laiku ir kokybiškai atliekamus metrologinės patikros darbus: čia dirba kompetentingi specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Nuoširdi padėka visam Jūsų personalui, komercijos vadovui Viktorui Barzinskiui už malonų bendravimą. Tikimės ir toliau sklandžiai bendradarbiauti.
AB „Šiaulių energija”